Zpět na článek

Diskuze: Steam Machine je tu! Známe cenu, výkon i první testy ve 4K

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

David Navratil (3dd)
David Navratil (3dd)
Level 1 Level 1
včera 08:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Popravde, netusim na jakou skupinu lidi cílí. Ale tohle je hodne predrazena krabicka. Kdo si koupi stroj, ktery je uz dnes zastaraly? Snad kazdy kdo si kupuje nove zelezo at uz v podobe konzole bo pc, mysli na budoucnost, tady byla budoucnost minuly tyden. 16 gb ram? 8 gb pamet na grafice ? Tvl.

Tomas Kopecky
Tomas Kopecky
Level 1 Level 1
včera 03:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hmm tak to si koupím radši něco s rtx5080 za ty prachy...

fybyfyby
fybyfyby
Level 8 Level 8
dnes 12:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Tomas Kopecky Jakože papírovou krabici s rtx5080 uvnitř? :-D

Reklama
Reklama
Reklama