Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 poběží nejlépe na PlayStationu, tvrdí Rockstar a Sony

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Honza Beran
Honza Beran
Level 21 Level 21
Hlavní platforma: Xbox
dnes 07:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No ja nevim. Jasne papirove nejsilnejsi konzole je Playstation Pro, pak XBOX Series X, pak puvodni Playstation a hodne vzadu XBOX Series S, kde se i divim ze to vubec pobezi. Takze bych to tak videl, pockame si.

Reklama
Reklama