Popravde, netusim na jakou skupinu lidi cílí. Ale tohle je hodne predrazena krabicka. Kdo si koupi stroj, ktery je uz dnes zastaraly? Snad kazdy kdo si kupuje nove zelezo at uz v podobe konzole bo pc, mysli na budoucnost, tady byla budoucnost minuly tyden. 16 gb ram? 8 gb pamet na grafice ? Tvl.