IOI odhaluje hru podle Jamese Bonda
Novinka IOI odhaluje hru podle Jamese Bonda

IOI odhaluje hru podle Jamese Bonda

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 11. 2020 14:25 2
Reklama
Reklama

Studio IO Interactive můžete znát zejména díky dobrodružstvím tichého nájemného vraha Hitmana, neboli Agenta 47. Vývojáři se vypracovali mezi špičku v tvorbě stealth her a na dnešní den měli připravené velké oznámení dalšího projektu. Hráči odhadovali další díl Hitmana, pro některé je ale oznámení možná ještě lepší.

Studio se totiž pouští do tvorby hry trochu jiného agenta. Toho spojeného s legendární číslovkou 007. Project 007, zatím pracovní název nové hry, využívá námětu příběhů agenta Jamese Bonda. Mělo by jít o origin story, hra tedy představí vlastní příběh, který nebude přímo adaptovat materiál z filmů nebo knih Iana Flaminga. Bohužel jsme se s oznámením nedozvěděli o hře více informací - vývojáři ale zveřejnili oficiální stránky.

Hráči reagují na oznámení velmi pozitivně a často se shodují na tom, že je IO Interactive to nejlepší studio, které si mohlo vzít herní ztvárnění Jamese Bonda na starosti.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz