Insomniac Games představují druhého Spider-Mana s Venomem i herního Wolverina
Novinka Insomniac Games představují druhého Spider-Mana s Venomem i herního Wolverina

Insomniac Games představují druhého Spider-Mana s Venomem i herního Wolverina

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

9. 9. 2021 22:50

Studio Insomniac si na show PlayStation Showcase připravilo hned dvě velká odhalení. Druhé z nich bylo očekáváné, v roce 2023 by totiž měl vyjít druhý Spider-Man, který proti dvojici pavoučích mužů postaví ikonického protivníka, Venoma. Ještě předtím ale překvapilo krátkou neherní ukázkou z videoherního zpracování jiného oblíbeného superhrdiny, drápavého Wolverina.

Reklama
Reklama

  • Studio Insomniac odhalilo Marvel's Wolverine a Marvel's Spider-Man 2
  • Spider-Man 2 přinese Venoma i oba stávající pavoučí muže, měl by vyjít v roce 2023
  • Více toho zatím nevíme

Ten se představil jen velmi symbolicky. V ukázce, která navíc nepocházela z herního enginu, posedává opotřebovaný hrdina v zdevastované hospodě se sklenkou tvrdého alkoholu. Útok jednoho z posledních stojících protivníků pak odhalí, že skutečně jde o muže, který mezi klouby pěstí skrývá adamantové drápy. Žádné další podrobnosti o hře, včetně přibližného data vydání, ale nemáme.

O něco moudřejší jsme v případě Marvel’s Spider-Man 2. V něm se opět objeví oba hrdinové, které studio představilo v jedničce a menším spin-offu. Peter Parker a Miles Morales budou v pokračování čelit zřejmě nejikoničtějšímu nepříteli Spider-Mana, symbiotickému monstru Venom. Trailer naznačil, že by hra měla vyjít během roku 2023, další podrobnosti neznáme.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz