Insider naznačil, kolik místa na disku ukousne God of War Ragnarök. Vývoj hry byl zřejmě dokončen
i Zdroj: Sony Interactive Entertainment
God of War Ragnarök Novinka Insider naznačil, kolik místa na disku ukousne God of War Ragnarök. Vývoj hry byl zřejmě dokončen

Insider naznačil, kolik místa na disku ukousne God of War Ragnarök. Vývoj hry byl zřejmě dokončen

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 9. 2022 10:58

Santa Monica Studio studio v posledních týdnech otevřelo stavidla a fanoušky zaplavilo ukázkami z očekávaného God of War Ragnarök. Pomalu také začínají prosakovat informace ohledně velikosti hry.

Reklama

  • Velikost PS4 verze God of War Ragnarök se odhaduje na 90 GB
  • Insider předpokládá, že již došlo k dokončení základní verze hry

Detaily nemá na svědomí nikdo jiný než profil PlayStation Game Size, který pečlivě monitoruje dění v databázi obchodu PlayStation Store. V příspěvku na Twitteru upozornil na aktualizaci stránky s hrou, z čehož vyvozuje, že možná došlo k nahrání finální verze.

Co se týče velikosti, ta by se údajně mohla pohybovat kolem 90 GB, alespoň tedy v případě verze pro PlayStation 4. Jak ale dodává navazující příspěvek, velikost se může lišit v závislosti na regionu, což platilo například u Horizon Forbidden West. Jde navíc o základní verzi bez jakýchkoliv updatů, s nimiž výsledné číslo ještě trochu nabobtná.

Mezi řádky se ale dá vyčíst, že je vše na dobré cestě, zřejmě nic nebrání tomu, aby God of War Ragnarök vyšel 9. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz