Indie bude bojovat proti PUBG vlastní hrou. Podívejte se na trailer k mysterióznímu battle royale Indus
i Zdroj: SuperGaming / Indus press kit
Mobilní hraní PlayerUnknown‘s Battlegrounds Novinka Indie bude bojovat proti PUBG vlastní hrou. Podívejte se na trailer k mysterióznímu battle royale Indus

Indie bude bojovat proti PUBG vlastní hrou. Podívejte se na trailer k mysterióznímu battle royale Indus

Jakub Fišer

Jakub Fišer

16. 8. 2022 14:00 1

Kontroverze kolem veleoblíbeného battle royale PUBG v Indii nebere konců. Po tom, co tamní vláda zakázala původní i novou upravenou verzi, vyrukuje s vlastní hrou tohoto žánru, která se bude jmenovat Indus.

Reklama
Reklama

  • Indické studio SuperGaming vyvíjí nový battle royale Indus
  • Ten má nahradit v Indii zakázané PUBG, v úspěch však věří i v globálním měřítku
  • Právě by vypuštěn barevný trailer slibující pěknou grafiku a indickou mytologii

Indické studio SuperGaming vyvíjí novinku jménem Indus již několik měsíců a oznámení padlo na včerejší den, shodou okolností 75. výročí indického národního osamostatnění. Trailer, který k této příležitosti SuperGaming vypustilo, láká na futuristický zážitek ovlivněný indickým prostředím a tamní mytologií.

Ve světě Indus půjde o boj o vzácný materiál, který je v traileru vyobrazený jako růžovo-fialový krystal, pravděpodobně vyzařující jakousi energii. Některé postavy dokonce mají speciální vybavení ve stylu hinduistických bohů; přímo v traileru si můžeme povšimnou sloního muže Ganéši.

Z první ukázky je patrné, že grafika je stylizovaná (jako třeba Fortnite nebo Apex Legends) a k dispozici bude pohled z první i třetí osoby. Krev ve hře pravděpodobně obsažena není, postavy se “po smrti” rozletí na tisíc malých kostiček. Tato cenzura krve a násilí je nejspíš přesně to, co indické vládě chybělo na původním PUBG.

Podle informací sdělených v traileru již brzy započne předregistrace, a to jak pro fanoušky na iOS, tak na Androidu. Více jsme se však o budoucí dostupnosti battle royale titulu nedozvěděli.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz