i
Zdroj: Hrej.cz
Hudbu k Warhammeru skládá Jesper Kyd
Reklama
Proslulý dánský videoherní skladatel Jesper Kyd, který je podepsán pod soundtracky k sériím Assassin's Creed, Hitman nebo Borderlands, se postará o hudební doprovod hry Warhammer: End Times – Vermintide.
Třiačtyřicetiletý držitel ceny BAFTA si spolupráci se studie Fatshark pochvaluje. “Složit tenhle soundtrack bylo trochu jako připojit se ke klanu Skaven a dát mu hlas. Byla to skvělá a zvrácená zábava,” uvedl Kyd.
Warhammer: End Times – Vermintude má vyjít na PC, PS4 a Xboxu One koncem letošního roku. First person akční adventura vzniká ve švédském studiu Fatshark, které sídlí ve Stockholmu, a na kontě má relativně úspěšné hry jako War of the Roses a War of the Vikings, ale i rozpačitě přijatý Escape Dead Island z roku 2014.
Reklama
Reklama