hrajte-s-nami-dead-space-3
Hrej.cz Novinka

Hrajte s námi: Dead Space 3

tomas-krajca
Tomáš Krajča
6. 2. 2013 15:45 9 Sdílej:
Reklama
Reklama

Ve středu 6. února od 17 hodin jste mohli na kanálu Twitch.com/hrejtv sledovat první epizodu našeho nového pořadu HRAJTE S NÁMI. V živém vysílání jste viděli hodinu hraní aktuální pecky Dead Space 3. Pokračování úspěšné hororové série pro vás hráli Petr Strecker a Zdeněk Princ. K vidění bylo, jak se doopravdy posunula hratelnost sci-fi survival hororu, zda je Dead Space 3 akčnější, přímočařejší, anebo naopak děsivější než jeho předchůdci, jaké jsou jeho silné a slabé stránky a jak funguje prozkoumávání, puzzly, crafting i boje.

Sci-fi hororová akce Dead Space 3 právě přichází do prodeje i v ČR - nenechte si ujít příležitost vidět třetí díl příběhu Isaaca Clarka přímo v akci a s komentářem dvojice redaktorů Hrej a LEVELu. HRAJTE S NÁMI #1: DEAD SPACE 3 můžete sledovat ze záznamu na našem Twitch kanále, později pak také na YouTube.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz