Hráči Warzone 2.0 využívají zkušenosti za nákup k levelování zbraní, vývojáři si chyby zatím nevšimli
i Zdroj: SteelSeries
Novinka Hráči Warzone 2.0 využívají zkušenosti za nákup k levelování zbraní, vývojáři si chyby zatím nevšimli

Hráči Warzone 2.0 využívají zkušenosti za nákup k levelování zbraní, vývojáři si chyby zatím nevšimli

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 11. 2022 11:50

Hráči Call of Duty pravidelně hledají všemožné cesty k tomu, aby si co nejvíce ulehčili cestu k vítězství či vylepšování svých zbraní. Při vydání Modern Warfare 2 internet zaplavila videa s expením skrze minu a tank, nyní se zase do hledáčku hráčů dostává Warzone 2.0 a možnost expit pomocí nákupu plátů.

Reklama

  • Warzone 2.0 odměňuje hráče zkušenostmi za nákup Armor Plates
  • Ti toho začali zneužívat a vylepšují si tak své zbraně

Hráči si totiž všimli, že za nákup plátů do brnění získávají zkušenosti – navíc ale mohou plátů koupit kolik chtějí. Princip využívání mechanismu a jednoduchého expení zbraní tak spočívá v tom, že hráči berou úkoly s vykrádáním sejfů, ze kterých dostávají vůbec nejvíce peněz. 

Jakmile našetří dostatek, většinou nad 10 tisíc dolarů, vydají se k nejbližšímu obchodu, koupí si kýženou zbraň, kterou potřebují dostat na maximální úroveň, a pak jako zběsilí nakupují Armor Plates dokud jim nedojdou peníze. Pokud se jim podaří přežít, mohou tento postup opakovat hned několikrát. 

V minulosti se podobné „chyby“, respektive mechanismy, které hráči zneužívaly, objevily již několikrát a vývojáři většinou reagovali poměrně rychle. Tento problém ale zatím nebyl ze strany vývojářů nijak komentován.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz