Hitman 3 již umí stáhnout starší mapy
Novinka Hitman 3 již umí stáhnout starší mapy

Hitman 3 již umí stáhnout starší mapy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 2. 2021 11:30

V lednu jsme byli svědky návratu holohlavého zabijáka. Neobešel se ale bez menších komplikací. Týkaly se především možnosti importovat si lokace z předchozích dvou dílů. Nyní se ale zdá, že je problém vyřešen.

Reklama
Reklama

Vtip je v tom, že je Hitman 3 na PC k dispozici pouze v rámci obchodu Epic Games Store, předchozí díl se ale zase objevil pouze na Steamu. IO Interactive chtělo původně zádrhel vyřešit tím, že nechá hráče za lokace z dvojky zaplatit, což se zákazníkům samozřejmě nelíbilo. Autoři tedy přislíbili, že situaci časem nějak vyřeší.

Nyní zveřejnili krátký návod, jak se k úrovním z druhého dílu dostat. K tomu je potřeba navštívit speciální stránku a vyzvednout si access pass, s nímž se lokace zpřístupní. Společnost doporučuje navštívit web na počítači, stránky totiž nejsou optimalizovány pro mobilní zařízení.We're pleased to share that HITMAN 3 PC players can now import locations from HITMAN 1 and HITMAN 2 at no additional cost.

Follow the official 3-step guide here: https://t.co/NBq08j7C9Jpic.twitter.com/1vbG5dpSIq

— IO Interactive (@IOInteractive) February 18, 2021

Nedávno byl představen obsah, který se ve hře v nejbližší době objeví. Jde například o speciální zakázky a předměty, za týden se navíc objeví první Elusive Target, tedy cíl, na jehož zneškodnění mají hráči pouze jeden jediný pokus.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz