Hráči KOTOR II na Switchi stále čekají na řešení problému s padáním hry. Vývojáři doporučují použití cheatů
i Zdroj: Aspyr
Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords Novinka Hráči KOTOR II na Switchi stále čekají na řešení problému s padáním hry. Vývojáři doporučují použití cheatů

Hráči KOTOR II na Switchi stále čekají na řešení problému s padáním hry. Vývojáři doporučují použití cheatů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 6. 2022 13:28

V úterý jsme informovali o zásadní chybě, která znemožňuje dohrát Switch verzi RPG Knights of the Old Republic II. Studio Aspyr nyní nabízí vskutku netradiční řešení.

Reklama
Reklama

  • Studio Aspyr stále pracuje na patchi pro KOTOR II
  • Zatím není známo, kdy vyjde
  • Hráčům bylo doporučeno, aby problematické místo obešli s pomocí cheatů

Problém způsobuje jedna konkrétní cutscéna zhruba v polovině kampaně. Po jejím přehrání hra bohužel spadne. Autoři na ohlášení chyby samozřejmě okamžitě zareagovali, v příspěvku na Twitteru potvrdili, že již pracují na záplatě, která problém odstraní. Je ale otázkou, jak rychle zvládne projít schvalovacím procesem, Nintendo si totiž všechny aktualizace pečlivě hlídá.  

Vývojáři tedy dali hlavy dohromady a vymysleli dočasné řešení. Na oficiálním fóru vybízejí hráče k využití cheatů. Dle návodu stačí třikrát zmáčknout levou analogovou páčku, načež dojde k otevření menu, pak už jen stačí vybrat možnost “warp” a teleportovat se do libovolné lokace, a to ještě před spuštěním zmíněné ukázky. K teleportu by mělo dojít na obrazovce s výběrem party, aby se přesunula celá skupina. Následuje druhý teleport zpět na Onderon (OND504). Vývojáři doporučují, aby se hráči vyhýbali tržišti, v takovém případě by hra znovu spadla.

Příspěvek dodává, že vývojáři pokračují v přípravě updatu, stále však není známo, kdy se do hry dostane.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz