Hráče Kingdom Come čeká objemný patch
Hrej.cz Novinka

Hráče Kingdom Come čeká objemný patch

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

12. 2. 2018 13:50 68
Reklama
Reklama

Jakmile si zítra z obchodu donesete či ze schránky vyzvednete svoji kopii nejočekávanější tuzemské hry posledních let, tak se určitě připravte na to, že byste si měli nejprve stáhnout poněkud objemnou aktualizaci. Historické RPG Kingdom Come: Deliverance totiž hned na startu čeká velikostí skutečně významná aktualizace.

Ta si uzme rovnou více než dvě desítky GB, a to v závislosti na platformě. PC verze si dle prvotních informací uzme něco málo přes 20 GB, edice pro PlayStation 4 už ale vyžaduje přes 28 GB. Samotná velikost patche je prý dána způsobem, jakým funguje samotný engine a s opravou menších souborů se často musí distribuovat celé velké balíčky, jež jsou s těmi menšími zásahy pevně spjaté.

Stahovat přitom tento balíček určitě chtít budete, neboť v rámci toho tým Warhorse slibuje poměrně komplexní vylepšení herního zážitku. K tomu měli vývojáři čas právě mezi dokončením hry a jejím odevzdáním ke schvalovacímu procesu a samotným vydáním hry, což ve finále činilo zhruba šest týdnů.

Aktualizace samotná díky tomuto času navíc přináší lepší vybalancování řady úkolů, hladší vývoj postavy, detailnější animace postav v dialozích a chybět samozřejmě nesmí ani řada dílčích oprav. Výsledkem by měl být pochopitelně co možná nejlepší zážitek, který již hráčům vynahradí všechno to předešlé čekání.

Testovat každopádně budeme moci všichni již zítra. Hru samotnou a reklamní předměty s ní spojené naleznete pochopitelně například také na Xzone. Očekávat také můžete naši recenzi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz