Hogwarts Legacy odhaluje také nastavení na (aktuálních) konzolích. Nabídne režimy s 30 a 60 FPS i VRR
i Zdroj: Avalanche Software / Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy Novinka Hogwarts Legacy odhaluje také nastavení na (aktuálních) konzolích. Nabídne režimy s 30 a 60 FPS i VRR

Hogwarts Legacy odhaluje také nastavení na (aktuálních) konzolích. Nabídne režimy s 30 a 60 FPS i VRR

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

13. 1. 2023 14:52

Ráno jsme vás informovali o tom, jaké bude mít PC verze očekávané akce Hogwarts Legacy nároky na počítačový hardware. Technologické možnosti ale dlouhodobě zajímají i konzolové hráče. Těm na odpovědi odpovídá zpráva podpory WB Games. Teď už víme, že hra poběží na Xbox Series a PlayStationu 5 v 30 i 60 FPS a nabídne VRR.

Reklama

  • Na konzolích čeká hráče Hogwarts Legacy hrátky s obrazovými režimy
  • Nechybí 30, 60 FPS i VRR

Žádné velké překvapení se nekoná. Podobně jako řada dalších her nabídne Hogwarts Legacy více variant nastavení grafiky kombinujících snímkové frekvence a ostrost grafiky. Zpráva úplně konkrétně nespecifikuje, jakých kombinací půjde docílit, jako “nejobvyklejší” ale označuje dva režimy. Kvalita má při 30 snímcích za sekundu nabídnout co nejlepší podívanou, Výkon naopak cílí na 60 snímků za sekundu. Ano, cílí. Stabilních 60 FPS tedy zřejmě nebude zaručeno ani v tomto případě.

Není tedy jasné ani jak to bude s rozlišením. Režim kvality zpravidla nabízí 4K, zatímco výkon sahá po různých kompromisech. To se ale dozvíme asi až v momentě, kdy se do hry pustíme sami.

Hra také podporu variabilní obnovovací frekvenci (VRR) na podporovaných televizích. Ty dobrodružství v Bradavicích rozsvítí už 10. února. Majitelé starších konzolí a Switche si budou muset počkat o něco déle.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz