hledaji-se-prekladatele-pro-remake-ff-vii
Novinka Hledají se překladatelé pro remake FF VII

Hledají se překladatelé pro remake FF VII

Maggot

Maggot

3
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Hráči žádají pokračování legendárního JRPG, Final Fantasy VII, snad od doby, co v roce 1997 přišla na trh. Do dnešní doby vyšly na motivy hry dva spin-off tituly a jeden celovečerní CGI filmeček. O remaku a remasteru se ve spojení s hrami univerza Final Fantasy mluví denodenně a skalní fanoušci snad neonanují nad ničím jiným, než nad Tifou ve vysokém rozlišení. Fám, drbů a cílených dezinformací o takovém projektu už bylo řečeno mnoho. Jak se ovšem zdá, svítá na lepší časy!

Square-Enix, jakožto vydavatel Final Fantasy her, vyslal do oběhu emaily, inzerující místo překladatele v projektu zvaném Final Fantasy 7 - Enhanced Version, který má vyjít pro přenosné NGP, které Sony odhalila relativně nedávno. Společnost tak hledá schopné lingvisty, kteří by se připojili do překladatelského týmu s centrem v Londýně. A na co se máme údajně těšit?

Nový design - Lokace, postavy a příšery mají být kompletně remasterovány, přičemž se autoři zprávy netají tím, že se přiblíží kvalitám CGI filmu Advent Children.

Remasterovaná hudba - Soundtrack hry je už takhle naprosto perfektní, ale autoři hry se dle zprávy chystají přepracovat i zvuky hry, které budou znovu nahrány orchestrem.

Aktivní bojový systém - Přesně ten, který známe z Final Fantasy XIII. Ačkoliv nechceme být za hnidopichy ani nevděčné harpyje, zvláště když jde stále o nepotvrzenou zprávu, tahový bojový systém měl rozhodně něco do sebe. Ve hře se budete moci volně pohybovat, s čímž souvisí i kompletní změna animací a samozřejmě bojových sekvencí.

Nové prvky s Chocoby - Pěstováním Chocobů, coby přerostlých kuřat, bylo jedním z nejdůležitějších a nejpřínosnější vedlejších úkolů, na které hráč narazil. V FF 7: EV bychom se měli dočkat mnoha nových prvků a miniher, souvisejících s Chocoby. Nejdůležitější ovšem je, že bude zachována hlavních příběhová linka a vyprávění hry obecně.

Přesto nad celou touto zprávou vězí mráček pochybností. Samozřejmě, nejedná se o oficiální zprávu, ale v těle textu se objevil překlep, kde bylo slovo "headquarters" (přeloženo jako sídlo, centrum...) zaměněno za "headquartes", s chybějícím písmenkem "r". Chyby se stávají, ale že by se gigant jako je SE překlepl u takto důležité zprávy, kterou posílá jen vybraným insiderům? Tak jako tak, zatím berte zprávu jako malý náznak toho, co se může, ale také nemusí v budoucnu vyplnit.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama