Hitman se za dva týdny vrátí k řemeslu. Filmeček vysvětluje příběhové pozadí režimu Freelancer
i Zdroj: IO Interactive
Hitman 3 Novinka Hitman se za dva týdny vrátí k řemeslu. Filmeček vysvětluje příběhové pozadí režimu Freelancer

Hitman se za dva týdny vrátí k řemeslu. Filmeček vysvětluje příběhové pozadí režimu Freelancer

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 1. 2023 10:42

Agent 47 se pomalu chystá na další zakázku v rámci rogue-lite režimu Freelancer. Tentokrát to ale bude mít opravdu těžké, chapadla zločineckého syndikátu totiž dosáhnou prakticky kamkoli.

Reklama

  • Došlo k uvedení úvodního filmečku k režimu Freelancer
  • Diana Burnwood vysvětluje, jak fungují zločinecké syndikáty
  • Režim vyjde 26. ledna

Princip režimu Freelancer spočívá v plnění misí za účelem zneškodnění dané zločinecké organizace. Hitman začne u níže postavených darebáků, přes ně se postupně dostane k vyššímu vedení, aby následně setnul hlavu hlavnímu šéfovi.

Níže si můžete pustit instruktážní video, v němž Diana Burnwood vysvětluje, na co by se měl holohlavý vrahoun připravit. Členové jednotlivých syndikátů využívají moderní technologie k náboru přisluhovačů ze všech společenských vrstev, což je problém, jelikož si nikdy nemůžete být jisti, zda vám třeba zdánlivě neškodná pokojská nevrazí kudlu do zad. Rozplést strukturu organizace evidentně bude opravdu náročné.

Freelancer bude k dispozici od 26. ledna na všech platformách. Ve stejný den dojde k uvedení edice World of Assassination, která bude obsahovat předchozí dva díly.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz