Hitman byl odložen na příští rok
Hrej.cz Novinka

Hitman byl odložen na příští rok

Vojta Dřevíkovský

Vojta Dřevíkovský

23. 9. 2015 07:13 4
Reklama
Reklama

Fanoušci tichého vraždění si na nový titul ze série Hitman budou muset počkat o něco déle. Vývojáři z IO Interactive potřebují pár měsíců navíc, aby z nového Hitmana udělali hru, za kterou by se nemuseli stydět, a její vydání tak posouvají na březen 2016.

Vývojáři to oznámili v blogu na svých stránkách, kde vysvětlují, že nový Hitman je pro ně zatím největší a nejrozsáhlejší projekt. V porovnání s největší mapou v Hitman: Absolution, úrovní Streets of Hope, vychází level Paris - The Showstopper jako šestinásobný nejen rozlohou, ale i počtem možných cílů, které se budou ve více než tisícihlavém davu lidí pohybovat.

Aby Hitman nakonec v den vydání přišel s dostatkem obsahu a brzy se začal plnit dalším, potřebují vývojáři hře věnovat několik měsíců práce navíc. Příští týden bychom se měli dozvědět více informací o plánovaném rozsahu nové hry a také podrobnosti ohledně vydání a vydávání herního obsahu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz