Hrej.cz Novinka

Čínský RPG hit obdrží anglickou lokalizaci

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
7. 3. 2021 10:25 Sdílej:

Tale of Immortal, o němž jsme vás informovali v souvislosti s počtem hráčů, jenž překonal i známý Rust, dostane nově možnost zasáhnout i západní publikum. V návaznosti na oznámení 1,8 milionu prodaných kopií bylo oznámeno, že hra obdrží i anglickou lokalizaci.

Reklama
Reklama

Od svého uvedení na Steam z konce letošního ledna dokázala hra v předběžném přístupu překonat 180 tisíc souběžně hrajících hráčů, čímž dočasně zastínila i titány, jako je GTA 5, Apex Legends nebo zmíněný Rust. Ve své současné podobě zapadá Tale of Immortal do žánru open-world RPG se silnou inspirací čínským folklórem, osobitým vizuálem a netradičním prvkem věčného života.

Konkrétní datum přidání anglického jazyka nebylo vývojáři v tuto chvíli stanoveno. Jak je však ze steamového příspěvku Ghost Valley Studios zřejmé, jejich nadšení pro další vývoj se se zaznamenaným úspěchem pouze navýšilo. Nebylo by proto od věci očekávat, že jazyková bariéra padne v relativně krátké době. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz