Hrej.cz Novinka

Seriál Halo vyjde příští rok na Paramount Plus

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 2. 2021 13:30 Sdílej:

S filmových či seriálovým zpracováním videoherních sérií se roztrhl pytel, bohužel ale do plánů mnoha streamovacích či televizních služeb hodila vidle pandemie koronaviru, která na většině míst způsobila konec natáčení. Taková situace nastala i u natáčení seriálu Halo.

Reklama
Reklama

Dle informací webu Deadline započalo natáčení na začátku minulého roku, po značných omezení se produkce nyní vrací k normálu s tím, že je natočeno přibližně 60 procent z první sezóny. Původně je celý seriál ve vývoji už od roku 2013, kdy byl oznámen. Po sedmi letech se naštěstí dozvídáme i přibližné datum premiéry - seriál se má na obrazovky dostat v prvním kvartálu příštího roku.

Velkou novinkou je také to, že se Halo nebude vysílat na platformě Showtime, nýbrž na zcela nové streamovací službě Paramount Plus, která vyjde letos v březnu. Ta má velké plány – společnost na ní chce přinést velké filmové trháky už měsíc a půl po odvysílání v kinech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz