Hrej.cz Novinka

Guilty Gear Strive bylo odloženo

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
4. 3. 2021 09:37 Sdílej:

Fanoušci poctivých bojovek už nějaký čas netrpělivě vyhlíží nový přírůstek do série Guilty Gear. Pokračování s podtitulem Strive už bylo velmi blízko, datum vydání bylo stanoveno na 9. dubna. Od vývojářů však bohužel přišla špatná zpráva.

Reklama
Reklama

ArcSystem totiž v příspěvku na Twitteru informuje o posunutí termínu. Hra se opozdí zhruba o dva měsíce, Guilty Gear Strive vyjde až 11. června.

「Important announcement regarding #GuiltyGearStrivepic.twitter.com/siP46ketuE

— ArcSystemWorks #GuiltyGearStrive 06.11.21 (@ArcSystemWorksU) March 4, 2021

 

Důvodem je zpětná vazba, kterou vývojáři obdrželi během otevřeného betatestu. Objevily se totiž drobné nedostatky týkající se online lobby a celkové stability serverů. Autoři tedy využijí čas navíc, aby mohli hru doručit v tom nejlepším možném stavu.

Beta přitom dopadla poměrně dobře. Test skupiny VG Tech naznačil, že si hra na konzolích PS5, PS4 Pro i na základní PS4 drží stabilní framerate. Rozdíly se objevily až v rozlišení. PS5 renderuje hru v 3840×2160, PS4 Pro v 1920×1080. Na základní PS4 pak rozlišení padá až na 1536×864.

Nezbývá než doufat, že už k dalšímu odkladu nedojde. Krom PS4 a PS5 dorazí Guilty Gear Strive také na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz