GTA Online na Xbox 360 a PlayStation 3 po téměř osmi letech končí
Hrej.cz Grand Theft Auto V Novinka

GTA Online na Xbox 360 a PlayStation 3 po téměř osmi letech končí

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 6. 2021 22:00

Téměř osm let. Tak dlouho tu s námi je Grand Theft Auto V. Za tu dobu jsme se dočkali dvou nových generací konzolí, což ale neznamená, že by došlo na pokles v prodejích, hra se nakoenc stala nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu. Svou premiéru si Los Santos odbylo ještě na stařičkém Xbox 360 a PlayStation 3, kde nyní končí končí.

Reklama
Reklama

  • Rockstar oznámil ukončení online služeb pro GTA Online, L.A. Noire a Max Payne 3
  • GTA Online končí závěrem letošního roku, ostatní už 16. září

Tuto novinku Rockstar oznámil dnes s tím, že se studio posouvá na plnou podporu  GTA Online na PS4, Xbox One a PC, zároveň se chystá na vydání vylepšené verze pro PlayStation 5 a Xbox Series. „PlayStation 3 a Xbox 360 verze GTA Online, včetně stat trackingu, bude ukončena 16. prosince. Stejně tak bude ukončen prodej Shark Cards pro GTA Online na PS3 a X360, a to 15. září,“ prozrazuje tisková zpráva na oficiálních stránkách.

GTA Online je sice největším, ale nikoliv jediným projektem, jehož online služby budou ukončeny. 16. září se také uzavřou online servery pro Max Payne 3 a L.A. Noire. Jak hráči na sociálních sítích potvrzují, bude se jednat o ukončení jedné dlouhé éry, kterou snad už brzy vystřídá další.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz