Ukázka z Deathloop předvádí likvidaci jednoho ze záporáků a návraty v čase
Deathloop Novinka Ukázka z Deathloop předvádí likvidaci jednoho ze záporáků a návraty v čase

Ukázka z Deathloop předvádí likvidaci jednoho ze záporáků a návraty v čase

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 7. 2021 09:34 8

Jak bylo předem avizováno, o hlavní show na včerejší prezentaci State of Play se postarali vývojáři z Arkane, kteří si pro tuto příležitost připravili téměř desetiminutovou ukázku z akční jízdy Deathloop.

Reklama
Reklama

  • Kapitán Colt Vahn jasně demonstroval, že smrt neznamená konec
  • V ukázce si došlápl na jednoho ze záporáků
  • Objevila se i Julianna

Prostor opět dostal kapitán Colt Vahn, který v ukázce číhal na jednoho ze záporáků, jímž je Aleksis “The Wolf” Dorsey. Colt skvěle předvedl, jak se dá kombinovat stealth postup s hlasitou střelbou, stačí jen dobře používat dostupné vychytávky, třeba chytrou vysílačku, výbušniny a další.

Ukázka odprezentovala také návraty v čase. Ty se hodí v případě, že Colt nestihne zavčasu uhnout letícímu projektilu. Hráči budou mít celkem dvě možnosti vrátit se o pár vteřin zpět, poté se smyčka restartuje. 

Závěrem ukázky se na scéně objevila také Julianna, která s Coltem udělala rychlý proces. Nejde přitom pouze o NPC postavu. Důležitou roli hraje v multiplayerové části, hráči se jejím prostřednictvím mohou nabourat do světa jiných nešťastníků uvězněných v časové smyčce a trochu jim opepřit zážitek. Deathloop vyjde 14. září na konzoli PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz