Hrej.cz Novinka

Ghosts 'n Goblins Resurrection se ze Switche podívá i na PC, PS4 a Xbox One

Patrik Jelínek
Patrik Jelínek
16. 4. 2021 10:10 Sdílej:

Letošní návrat série Ghosts 'n Goblins v pokračování Resurrection potěšilo majitele Nintendo Switch během února letošního roku. Nově se k návratu přidává i zpráva hlásící skutečnost, že série doručí svou staromilskou, byť mírně modernizovanou hratelnost i mezi PC hráče a majitele konzolí PS4 a Xbox One.

Reklama
Reklama

  • Ghosts 'n Goblins Resurrection vyjde brzy i na PC, PS4 a Xbox One
  • Přesné datum vydání autoři neoznámili.

Hra se svého vydání na dalších platformách dočká už v dohledné době, konkrétní datum ale oznámeno nebylo. Svůj osobitý vizuál doručí se všemi novinkami, které Resurrection představilo. Samozřejmostí bude tedy režim lokální kooperace dvou hráčů, čtveřice úrovní obtížnosti pro zkušené i nezkušené hráče a hrdinná cesta Arthura za záchranou spanilé princezny.

Ghosts 'n Goblins Resurrection bylo vydáno k oslavě 35. výročí série. Za svou pohádkovou stylizaci vděčí především vývojářům z Capcomu, návrháři Tokuróvi Fudživarovi a užitému RE Enginu.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz