Geoff Keighley láká na sedm velkých her na Opening Night Live
Na zahajovací akci letošního Gamescomu nebudou chybět hry od Microsoftu, Sony, Capcomu či Konami. Potvrdil to moderátor večera Geoff Keighley.
- Na zahajovacím večeru Gamescomu 2025 se dočkáme her jako Call of Duty: Black Ops 7, The Outer Worlds 2, Ghost of Yotei, Resident Evil Requiem nebo Silent Hill f.
- Moderátor akce Geoff Keighley láká také na nové informace o druhé sezóně seriálu Fallout.
- Opening Night Live letošního Gamescomu začíná v úterý 19. srpna ve 20 hodin.
Geoff Keighley potvrdil účat sedmi her na úterní Opening Night Live, tedy zahajovacím večeru letošního Gamescomu.
Na sociálních sítích Keighley lákal na Call of Duty: Black Ops 7 spolu s dalšími hrami od Microsoftu, jako jsou The Outer Worlds 2, Ninja Gaiden 4 nebo World of Warcraft: Midnight.
Sony se na večeru objeví s chystanou hrou Ghost of Yotei (exkluzivita pro PlayStation 5) a Capcom s netrpělivě očekávaným Resident Evil Requiem. Stejně tak dostane prostor další slavná hororová série, a to Silent Hill od Konami s chystaným Silent Hill f.
Chybět nebude také připomínka blížící se premiéry 2. sezóna seriálu Fallout a hudební vystoupení, během kterého zazní melodie z Clair Obscur: Expedice 33.
Jak připomíná server IGN, z dalších zdrojů už víme, že se na večeru ukáže také akční Black Myth: Wukong. Zda to ale bude kvůli release traileru na Xbox (na konzole Microsoftu hra dorazí 20. srpna), nebo kvůli odhalení slibovaného DLC, v tuto chvíli nevíme. Stejně tak se má na zahajovací akci objevit další očekávaný akční titul, a to Lords of the Fallen 2.
Opening Night Live letošního Gamescomu začíná v úterý 19. srpna ve 20 hodin. Pre-show pak startuje o půl hodiny dříve.