Hrej.cz Novinka

Gameplay ukázka představila Splatoon 3

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
18. 2. 2021 09:23 Sdílej:

Včerejší prezentaci Nintendo Direct uzavřelo oznámení pokračování série Splatoon. Třetí díl barevné střílečky byl představen v krátké ukázce, z níž vyšlo najevo, že jsou autoři od dokončení hry ještě poměrně daleko.

Reklama
Reklama

Začátek ukázky se odehrává v na místě nazvaném Splatlands, kde dojde k představení možností úpravy postavy. Ta následně spolu s věrnou slepicí nasedne na vlak a odjede do města Splatsville.

Došlo však také na záběry přímo z akce. Trojka se na první pohled podobá předchozímu dílu, nějaké ty novinky by se ale přeci jen našly. Hráči se v boji evidentně mohou spolehnout na umění lukostřelby, i když lze jen těžko věřit tomu, že obstojí proti jiným nadupaným zbraním, které jsou také ukázány. V několika vteřinách pak zapózuje mechanický krab.

Splatoon 3 vyjde na konzoli Nintendo Switch až během příštího roku, hra zatím nemá konkrétní termín. Více detailů by se mělo objevit v následujících měsících.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz