Forspoken se představuje v příběhovém traileru plném záhadných portálů
Forspoken Novinka Forspoken se představuje v příběhovém traileru plném záhadných portálů

Forspoken se představuje v příběhovém traileru plném záhadných portálů

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

9. 9. 2021 23:49

Jedním z těch záhadnějších projektů, které kutí studia spřízněná se značkou PlayStation, je Forspoken. Titul, původně představen pod názvem Project Athia. Akční adventura se nyní ukázala v dalším traileru, který nastiňuje její příběhové pozadí. Hlavní hrdinka Frey Holland, ztvárněná herečkou Ellou Balinskou, se do zmíněného fantasy světa propadne skrze záhadný portál, a musí se rychle ohánět, aby přežila.

Reklama
Reklama

  • Forspoken na PlayStation Showcase 2021 představilo příběh
  • Hrdinka Frey do světa Athia propadne záhadným portálem
  • Trailer opět sází na plynulé cestování pomocí efektních superschopností

Titul, vyvíjený studiem Luminous Productions, součástí Square Enix, by měl vyjít na jaře příštího roku na PlayStation 5 a PC. Trailer připomíná, jak bude vypadat fantaskní svět Athia. Frey po něm provází záhadná inteligence ukrytá v náramcích. Hrdinka postupně získá schopnosti, kterými může likvidovat hrozby světa a především po něm velmi elegantním způsobem cestovat. Právě “nadpřirozený parkour” patří k jednomu z taháků Forspoken a měl by být maximálně efektní a plynulý. 

Obecně hra prezentuje možnosti nové generace konzolí skrze dramatické částicové efekty i velmi detailní modely postav. Inu, těšíme se.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz