FIFA Mobile má dostat klíčová vylepšení. Přijde obsah k MS v Kataru a vylepšené přihrávky
i Zdroj: Footy.com / Flickr
Mobilní hraní Novinka FIFA Mobile má dostat klíčová vylepšení. Přijde obsah k MS v Kataru a vylepšené přihrávky

FIFA Mobile má dostat klíčová vylepšení. Přijde obsah k MS v Kataru a vylepšené přihrávky

Jakub Fišer

Jakub Fišer

6. 10. 2022 08:00

Zatímco horká novinka FIFA 23 dostává od hráčů z celého světa “kartáč”, mobilní derivát FIFA Mobile se těší čilé popularitě. Tvůrci oznámili novinky pro novou výroční aktualizaci mobilní verze a hráči se mají na co těšit.

Reklama

  • FIFA Mobile má dostat do konce roku řadu zajímavých vylepšení
  • Kupříkladu speciální kartičky s hráči z Ligy mistrů, dorazí i obsah laděný do MS v Kataru
  • Uzavřená beta verze pak nastíní nový systém “pokročilých přihrávek”

V první řadě by mělo dojít k zpříjemnění gameplaye a opravy režimu kariéry, který hráčům dlouhodobě přidělává vrásky na čele. Přislíbena byla i vylepšení týkající se matchmakingu pro online zápasy nebo Ultimate Team.

Nyní ale již k obsahovým novinkám, které vývojáři zmínili ve svém postu na blogu answers.ea.com. První z nich se pojí s evropskými klubovými soutěžemi Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA a také Konferenční liga UEFA.

Hráči FIFA Mobile dostanou možnost získat speciální kartičky s hráči do svého Ultimate Teamu. Tyto kartičky budou vzácné a bude je možné získat jen během speciálního eventu. Půjde samozřejmě o vybrané hráče z klíčovým týmů hrajících zmíněné soutěže.

Zároveň EA odhalilo, že další velký event bude následovat v průběhu prosince a půjde o událost k Mistrovství světě 2022 v Kataru. K tomu, jaké kontury ponese obsah zamýšlený pro tento fotbalový svátek, zatím nemáme žádné indicie.

Ještě jednu novinku však hráči mobilní FIFA přece jen vyhlížejí. Hovoří se o funkci “Advanced Passing”, jakési vylepšené přihrávky. EA se o ní zmiňuje jen letmo, mluví spíše o speciální beta verzi nové FIFA Mobile, která bude probíhat ještě letos v Indii a Kanadě. Tam si pravděpodobně vyzkouší zajímavé novinky, které pak přinese do volně dostupné hry.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz