Everspace 2 míří do Xbox Game Pass, v listopadu dorazí třetí aktualizace
Everspace 2 Novinka Everspace 2 míří do Xbox Game Pass, v listopadu dorazí třetí aktualizace

Everspace 2 míří do Xbox Game Pass, v listopadu dorazí třetí aktualizace

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 10. 2021 09:16

Vydávání Everspace 2 funguje trochu jiným stylem, než je dnes zvykem. Studio Rockfish Games totiž otevřelo na začátku letošního roku předběžný přístup do hry, přičemž se postupným vývojem do hry dodává slíbený příběhový obsah. Na „nedodělanou“ hru je ale cena více jak 1100 korun celkem vysoká, studio se tak rozhodlo poskytnout svůj obsah i alternativním způsobem.

Reklama
Reklama

  • Postupně vyvíjený titul Everspace 2 se dostane do Xbox Game Pass
  • Tvůrci tím chtějí získat finance i feedback
  • Hra má vyjít na začátku 2023

Rockfish Games tak oznámilo spolupráci s Microsoftem, který hru přidá nejen na Microsoft Store, ale také do nabídky služby Xbox Game Pass. Dle slov výkonného ředitele Michaela Schadeho tím studio získá nejen finance, ale také zpětnou vazbu od hráčů, díky čemuž se snad podaří konečnou fázi vývoje a vydání na všechny platformy co nejvíce urychlit.

Navíc už brzy, přesněji 3. listopadu, ve hře přistane třetí aktualizace se čtvrtou hvězdnou soustavou. Plné vydání hry je pak naplánováno na začátek roku 2023.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz