Hrej.cz Novinka

Epic připravuje event mířený proti Apple

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
21. 8. 2020 12:53 13 Sdílej:
Reklama
Reklama

Boj mezi společnostmi Epic Games a Apple pokračuje. Studio stojící za populární battle royale akcí Fortnite si nenechalo ujít další možnost, jak se do svého soupeře obout a naplánovalo akci #FreeFortniteCup. Ta proběhne v neděli a nabídne řadu virtuálních i reálných cen s motivy zesměšňujícími a kritizujícími Apple.

Nejlepší hráči na všech platformách se tak mohou těšit na skutečnou kšiltovku s parodickým logem (zřejmě) osla, virtuální kostým Tart Tycoon známý z obskurního klipu Nineteen-Eighty-Fortnite nebo řadu fyzických odměn v podobě hardwaru a herních konzolí.

Společnost také vybízí hráče, aby bojovali proti App Store sdílením hashtagu #FreeFortnite na sociálních sítích a připomíná, že od 27. srpna (příchodu nové aktualizace), bude možné Fortnite dál hrát na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, PC, Mac, GeForce Now a na mobilních telefonech se systémem Android skrze aplikace Epic Games App a Samsung Galaxy Store.

„Všichni tví kamarádi. Skvělé odměny. A jedno zkažené jablko. Přinášíme #FreeFortnite Cup,“ vzkazuje Epic závěrem.

Detailnější informace o kauze najdete v našich novinkách zde, zde a zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz