Epic představil hry zdarma pro příští týden. Do akce se chystají dva kouzelníci
i Zdroj: Epic Games Store
Novinka Epic představil hry zdarma pro příští týden. Do akce se chystají dva kouzelníci

Epic představil hry zdarma pro příští týden. Do akce se chystají dva kouzelníci

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 6. 2022 08:30

Obchod Epic Games Store odhalil další várku her, které si zákazníci mohou zařadit do knihovničky zcela zdarma. Tentokrát půjde o méně známé kousky.

Reklama
Reklama

  • Epic odtajnil další hry zdarma
  • Příští týden bude k dispozici Geneforge 1 – Mutagen a Iratus: Lord of the Dead
  • Nabídka se změní 30. června

Pojďme si nejprve připomenout aktuální nabídku. Vyzvednout si můžete A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition, tedy digitální deskovku, která vznikla podle slavné fantasy ságy. K tomu si můžete přihodit Car Mechanic Simulator 2018, s nímž se naučíte rozebírat motory, aniž byste se umazali od oleje.

Nabídka se změní 30. června, kdy se o slovo přihlásí Geneforge 1 – Mutagen, klasické fantasy RPG, které se pyšní velkou otevřeností. Jako protřelý a firebally ošlehaný kouzelník máte hned několik možností. Nepřítele můžete buď spálit na popel, nebo jej usměrnit vhodnými argumenty. Hrou ostatně můžete projít, aniž byste někomu ublížili, tedy fyzicky.

Jako fantasy se profiluje i druhý titul. Iratus: Lord of the Dead je tahové RPG s rogue-like prvky. Zde taktéž hrajete za kouzelníka, konkrétně za nekromancera, který velí armádě oživlých mrtvol, kostlivců, upírů a dalších kreatur. Ano, chápete správně, rozhodně nejde o žádného dobráka. Autoři vyzdvihují souboják a detailně zpracované jednotky. Ale pozor - pokud zemřou, musíte se s nimi rozloučit nadobro.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz