Fortnite přináší speciální vzpomínkový event s Martinem Lutherem Kingem
Fortnite Novinka Fortnite přináší speciální vzpomínkový event s Martinem Lutherem Kingem

Fortnite přináší speciální vzpomínkový event s Martinem Lutherem Kingem

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

27. 8. 2021 11:58 4

Populární battle royale hit Fortnite přináší pro své hráče další event, tentokrát ale značně jiného střihu, než obvykle. Místo crossoverů s jinými popkulturními ikonami totiž hra vzpomíná na aktivistu a kazatele Martina Luthera Kinga. V události March Through Time D.C. ‘63 se hráči interaktivní formou seznámí s okolnostmi a průběhem legendárního projevu “I have a dream”.

Reklama
Reklama

  • Fortnite přináší event March Through Time, který vzpomíná na Martina Luthera Kinga
  • Hráči se podívají do Washingtonu v roce 1963

Oslavte život a dílo laureáta Nobelovy ceny míru Dr. Martina Luthera Kinga Jr. v novém interaktivním zážitku který přináší TIME Studios. March Through Time, vyvinutý členy komunity Fortnite Creative, hráče ponoří do monumentálního proslovu I Have A Dream a příběhu, který jej doprovází,” láká hráče oficiální popis na webu Epic Games. Autoři na eventu pracovali společně s tvůrčí divizí magazínu Time.

V praxi se hráči přenesou do reimaginace hlavního města Spojených států Washingtonu v roce 1963, především do oblasti Lincolnova památníku a United States National Mall. Tam uslyší celý Kingův sedmnáctiminutový projev, který dodnes ve společnosti významně rezonuje. Součástí eventu jsou i speciální stanoviště ve stylu muzejních exponátů vypichující důležité body Kingova díla, a týmové minihry akcentující Kingovy myšlenky. Odměnou je sprejovací motiv D.C. 63.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz