EA odstranilo z UFC 4 in-game reklamy
Novinka EA odstranilo z UFC 4 in-game reklamy

EA odstranilo z UFC 4 in-game reklamy

Patrik JeIínek

Patrik JeIínek

6. 9. 2020 11:25
Reklama
Reklama

Electronic Arts reaguje na kritiku způsobenou vydáním UFC 4 v průběhu tohoto týdne. V návaznosti na negativní ohlasy hráčů se vydavatel hry rozhodl odstranit reklamy, které se při hraní objevovaly v rámci využívání funkce Replay.

Konkrétní problém, který hráči pociťovali, spočíval v přítomnosti reklam 2. série televizní show z produkce Amazon Original, The Boys. Ty se objevovaly na začátku a konci záznamů jednotlivých zápasů, a to i navzdory plné cenovce, za kterou se titul prodává. Představitelé EA v rozhovoru se serverem Eurogamer posléze sdělili, že za vzniklé problémy se hráčům omlouvají, přičemž dodali, že prezentace reklam v režimu Replay nebude do budoucna již zvolena.

V kontextu nastalé situace rovněž zástupci společnosti poznamenali, že přítomnost reklamních materiálů není v rámci série UFC žádnou novinkou. Doposavad se však tato spolupráce s jinými společnostmi limitovala pouze na reklamy v menu či změnu umístění loga Octagonu.

.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz