Hrej.cz Dying Light 2 Novinka

Dying Light 2 se už příští týden ukáže v dalším streamu

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

25. 6. 2021 10:00 1

Ani početná série ukázek, kterými se Dying Light 2 prezentoval v několika posledních měsících, nás podle jeho autorů stále nepřipravila na vše, co hra koncem roku nabídne. I právě z tohoto důvodu se Techland rozhodl pro další epizodu Dying 2 Know, během které slibuje doručit několik novinek.

Reklama
Reklama

  • Druhá epizoda Dying 2 Know bude odvysílána první červencový den od 21:00
  • Techland se během přenosu zastaví u nových typů nepřátel, herního vývoje a ukázky hratelnosti

Druhá část epizodického formátu, jehož první úsek jsme měli možnost spatřit přibližně před měsícem, bude realizována 1. července od 21:00. 

Na základě představovacího videa a vyjádření ředitele animačního oddělení Dawida Lubryka lze s relativní jistotou prohlásit, že podstatnou část přenosu zaplní ukázka nových typů infikovaných. Zbylá část přenosu by již měla patřit dosavadnímu vývoji Dying Light 2, nové ukázce hratelnosti a obecnému diskuznímu bloku k prezentovanému obsahu.

Živé vysílání bude v úvodem stanoveném čase možné sledovat na oficiálním Twitch kanále Techlandu. Bude-li mít druhá epizoda podobnou stopáž jako první, pak její zhlédnutí zabere okolo 30 minut.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz