Na Gamescomu nebude chybět ani Dying Light 2, nová ukázka se bude soustředit na souboje a parkour
Dying Light 2 Novinka Na Gamescomu nebude chybět ani Dying Light 2, nová ukázka se bude soustředit na souboje a parkour

Na Gamescomu nebude chybět ani Dying Light 2, nová ukázka se bude soustředit na souboje a parkour

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 8. 2021 11:20

Co by se mohlo objevit na letošním Gamescomu? Právě o tom se bude v nejbližších dnech živelně diskutovat, svou troškou do mlýna přispějeme také my v příští epizodě podcastu hPod. Krom spekulací se naštěstí můžeme opřít také o potvrzené účastníky, kteří budou chtít odprezentovat čerstvé novinky k blížícím se hrám. A právě do této kategorie spadá Techland se svým Dying Light 2.

Reklama
Reklama

  • Techland potvrdil účast na Gamescomu
  • Objeví se ukázka z Dying Light 2 zaměřená na souboje a parkour
  • Vysílání začne příští čtvrtek ve 20:00

Přítomnost v krátkém videu potvrdil Tymon Smektala. Vedoucí game designér přislíbil, že se v rámci Gamescomu objeví další příspěvek do série Dying 2 Know, v níž autoři pravidelně reportují o Dying Light 2. 

Fanoušci se již dozvěděli o městě, klíčových postavách, dostaly se k nim také podrobnosti k příběhu, ale i k monstrům, která se je na každém kroku budou snažit sežrat. Je tedy načase, aby vývojáři vysvětlili, jak s nimi efektivně bojovat. A právě to bude tématem další epizody.

Smektala zároveň prozradil přesný termín. Vysílání začne příští čtvrtek ve 20:00, stačí si naladit Gamescom studio skrze kanály IGN. O nových detailech samozřejmě budeme včas informovat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz