Hrej.cz Novinka

Doom Eternal bude mít těžké bossfighty

Martin Nahodil
Martin Nahodil
11. 9. 2018 08:01 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Už při představení nového dílu legendární FPS série Doom jsme se dozvěděli, že tento titul přinese mnohem více inovací. Mimo jiné byla řeč hlavně o zbrusu nových nepřátelích, o kterých nyní trochu více promluvil kreativní ředitel Hugo Martin.

Démonů bude v jednu chvíli na bojišti celkově mnohem více, než v rebootu z roku 2016, ale Martin zdůraznil hlavně souboje s novými bossy. “V Doom Eternal najdete neuvěřitelné nepřátele. Chceme, abyste se opravdu cítili jako utržení ze řetězu. Tohle bude čistý, nefiltrovaný FPS zážitek,” řekl Martin. K tomu ještě dodal, že i přes přidání nových schopností, je to stále ten výborný Doom, jak ho známe. “S tím, že vám dáme možnost překonat vzdálenost mezi vámi a nepřítelem, vám umožní být mnohem agresivnější a my vždy v našich hrách podporujeme spíše ten agresivní styl hraní. Když vidíme, že s tím hráčům nové schopnosti pomohou, zároveň víme, že to bude fungovat,” dodal Martin.

Mobilita je s novými schopnostmi mnohem větší, něž u předchozího dílu, takže tomu museli vývojáři uzpůsobit i level design. S vyšší rychlostí musí být mapy celkově větší a také je třeba více prostoru pro manévrování.

Martin popisuje nové mechaniky pohybu jako evoluci hratelnosti Doomu. “Máme z toho opravdu skvělý pocit. Obzvlášť teď s těmi všemi novými schopnostmi, které jsme představili. Všechno je to o překonávání vzdáleností a nyní to můžete udělat během několika vteřin.”

Datum vydání nám stále zůstává neznáme, ale do pekla na Zemi bychom se měli vydat někdy v příštím roce na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Možná že časem se odhalí i verze pro Nintendo Switch. Hru si už nyní můžete předobjednat na Xzone.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz