Do Blizzardu se vrací veterán Chris Metzen, pomůže s budoucností World of Warcraft
i Zdroj: PC Gamer
Novinka Do Blizzardu se vrací veterán Chris Metzen, pomůže s budoucností World of Warcraft

Do Blizzardu se vrací veterán Chris Metzen, pomůže s budoucností World of Warcraft

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 12. 2022 14:28

V roce 2016 přišlo studio Blizzard Entertainment o velice významnou tvář celé série Warcraft. Ze společnosti tehdy odešel Chris Metzen, který v té době v Blizzardu pracoval už dlouhých 23 let. I přes to se ale objevoval v projektech souvisejících s World of Warcraft, očividně tak ani po této dlouhé době nedokázal dát značce sbohem. Po šesti letech se nakonec do studia opět vrací a bude pomáhat s vedením známého MMORPG.

Reklama

  • Blizzard opět nabírá veterána Chrise Metzena
  • Ten stál u zrodu značky Warcraft
  • V roce 2016 ze studia po 23 letech odešel, nyní se ale vrací a pomůže s budoucností World of Warcraft

Tuto skutečnost oznámil generální ředitel značky Warcraft John Hight. „Je mi velkým potěšením, že mohu oznámit, že se Chris Metzen vrací do studia jako kreativní rádce pro vedoucí tým Warcraftu. Chris se zaměří na World of Warcraft, postupně se ale jeho práce rozroste na další projekty napříč touto franšízou. Chris byl jedním z původních členů, který stál u zrodu této série, a jsme neskutečně rádi, že se vrací do světa, který pomohl stvořit.“

Metzen se vrací do skutečně bouřlivé doby. I když se World of Warcraft poměrně daří a nedávno se do hry dostala expanze Dragonflight, okolo studia panuje nejistá situace. Microsoft chce totiž koupit celou společnost Activision Blizzard, proti čemuž ale nyní bojuje americký regulační úřad FTC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz