Hrej.cz Novinka

Do Age of Empires 2 DE míří battle royale

radek-raudensky
Radek Raudenský
18. 11. 2020 15:42 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Že je žánr battle royale mrtev? Ale v žádném případě. Nových titulů sice moc nepřichází, protože už Hyper Scape dokázal, že na tomto trhu pro žádnou další hru není místo, ale přinášení battle royale jako ozvláštnění zajeté hratelnosti je očividně stále módní – dokazuje to Anniversary Update do Age of Empires 2.

Je to totiž už rok od vydání definitivní edice AoE 2, tedy remasteru původní hry, který přinesl několik úprav při zachování hratelnosti. Vývojáři se ale rozhodli nenechat výročí jen tak a jakožto oslavu 1. roku do hry skutečně přináší battle royale ve stylu Age of Empires.

Naším úkolem je s pomocí dvou hrdinů běhat po mapě a získat co nejvíce budov, díky kterým získáme do naší armády nové jednotky. Postupně zmenšující se mapa nás pak donutí dostat se až do středu mapy a eventuelně se pustit do obrovské bitvy, ze které vzejde pouze jeden vítěz. Samozřejmě to není vše, vývojáři přináší i několik QoL úprav či oprav bugů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz