Dnes vychází God of War Ragnarök. Připomeňte si příběh prvního dílu v českém traileru
i Zdroj: Sony Santa Monica
God of War (2018) Novinka Dnes vychází God of War Ragnarök. Připomeňte si příběh prvního dílu v českém traileru

Dnes vychází God of War Ragnarök. Připomeňte si příběh prvního dílu v českém traileru

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

9. 11. 2022 08:46

Právě dnes po dlouhém čekání konečně vychází další kapitola příběhu Krata a Atrea v God of War Ragnarök. Řada z čtenářů už má jistě svou kopii doma, protože vyrazila třeba na půlnoční start prodeje. Pro ně, ale i pro ostatní, připravili autoři podrobné shrnutí příběhu prvního dílu, které je navíc díky české pobočce dostupné i v češtině.

Reklama

  • Příběh rebootu God of War z roku 2018 shrnuje česky dabované video
  • Můžete si tak připomenout děj před hraním Ragnaröku

Více než třičtvrtě hodinové video shrnuje do detailů první putování rodinného dua Kratos - Atreus v rebootu série z roku 2018. Skrze české vyprávění (a české titulky, pokud jste třeba někde, kde nemůžete poslouchat) si tak můžete připomenout, co ději Ragnaröku předcházelo, případně si i ujasnit některé souvislosti, které vám při hraní před lety unikly.

God of War Ragnarök je dostupný na PlayStation 5, ale i na starší generaci PlayStation 4. V naší recenzi jsme ho hodnotili absolutní známkou 10, jde totiž o mimořádně působivé herní dobrodružství, které nadchne nejen fanoušky prvního dílu. S tím souhlasí i kritici ze světa, na Metacritic si hra drží extrémně vysoké průměrné hodnocení 94.

Snad ani není třeba dodávat, že video obsahuje spoilery.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz