Dle Phila Spencera jsou diskuze s regulátory "férové", stále věří, že akvizice Activision Blizzard bude schválena
i Zdroj: Wall Street Journal
Novinka Dle Phila Spencera jsou diskuze s regulátory "férové", stále věří, že akvizice Activision Blizzard bude schválena

Dle Phila Spencera jsou diskuze s regulátory "férové", stále věří, že akvizice Activision Blizzard bude schválena

Radek Raudenský

Radek Raudenský

31. 10. 2022 10:29

Ředitel Xboxu Phil Spencer se poslední dobou dostává často nejen do našich novinek. Na jedné straně bojuje s PlayStationem, regulačními úřady, na druhé zase sděluje informace o své divizi. I když Microsoft veřejně odmítá nařčení britského CMA, které zatím nejvíce vzdoruje chystané akvizici Activision Blizzard, Spencer se tvrdí, že obavy regulátorů jsou „férové“.

Reklama

  • Dle ředitele herní divize Xbox jsou jednání s regulátory férové
  • Chápe, že okolo akvizice takové velikosti jsou obavy
  • I přes to ale stále věří, že bude transakce schválena

Jde o další ze série tvrzení, které Spencer řekl na The Wall Street Journal Tech, jak tvrdí VGC. „Řekl bych, že jednání (s regulátory pozn. red) jsou velice férová a důvěrná. Jde o velkou akvizici, o tom žádná. Microsoft je, ve své roli v rámci technologického průmyslu, je velkou společností. Tudíž si myslím, že jednání okolo akvizice takové velikosti jsou zcela na místě,“ tvrdí ředitel Xboxu.

I přes to ale Spencer věří, že akvizice bude nakonec regulátory schválena. „Opravdu tomu věřím. Minulý týden jsem byl v Londýně, dále jsme diskutovali s regulační radou, a stále jsem přesvědčený, že se investici podaří schválit.“ 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz