Dle insidera se vyvíjí pokračování Alien: Isolation i další hororová AAA hra ze světa Aliena
i Zdroj: Creative Assembly
Novinka Dle insidera se vyvíjí pokračování Alien: Isolation i další hororová AAA hra ze světa Aliena

Dle insidera se vyvíjí pokračování Alien: Isolation i další hororová AAA hra ze světa Aliena

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 11. 2022 11:20

Insider Tom Henderson opět přináší zákulisní informace o zatím neodhalených hrách. Tentokrát získal Henderson informace o údajném vývoji rovnou dvou AAA her ze světa Alien, jedna z nich by dokonce měla vyjít už v příštím roce.

Reklama

  • Tom Henderson informuje o dvou údajných titulech ze světa Aliena
  • První hrou je hororovka s AAA budgetem pro současnou generaci konzolí
  • Druhým titulem má být pokračování Alien: Isolation

Prvním titul má nést kódové označení Marathon, přičemž je vyvíjen na současnou generaci konzolí s budgetem hodným AAA her. Henderson bohužel nezná jméno studia, které na hře pracuje, hra by ale měla být survival hororem, který si bere inspiraci ze sérií Dead Space a Resident Evil.

Zdroj, který insidera informoval, pak hovoří také o pokračování Alien: Isolation, které se v tuto chvíli dostává do vývoje. Studiem, které má titul na starosti, bude nejspíše opět Creative Assembly, Hendersonovi se ale nepodařilo tuto informaci ověřit.

Sega už dříve potvrdila, že se jim velice líbilo přijetí původního Isolation z roku 2014, Creative Assembly ale od té doby pracovalo na Total War či své nové střílečce Hyenas. Dle Twitteru ale studio nyní pracuje na dalších dvou neoznámených projektech, pokračování Isolation se tedy nabízí.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz