Dle insidera se příští rok dočkáme oznámení Grand Theft Auto 6
i Zdroj: Rockstar
Novinka Dle insidera se příští rok dočkáme oznámení Grand Theft Auto 6

Dle insidera se příští rok dočkáme oznámení Grand Theft Auto 6

Radek Raudenský

Radek Raudenský

29. 12. 2022 14:17

Letošní rok byl na úniky opravdu bohatý. Ještě více než kdy jindy jsme se dočkali řady velkých úniků, které měl z velké části na svědomí insider Tom Henderson. Za tím největším, tedy úniku Grand Theft Auto 6, ale stál anonymní hacker -  i přes to ale Henderson má mít několik informací, které naznačují brzké oznámení.

Reklama

  • Dle insidera Toma Hendersona dojde příští rok k oznámení GTA 6
  • Hra samotná by měla vyjít v roce 2025

Insider věří, že se příští rok dočkáme oficiálního a spíše formálního oznámení Grand Theft Auto 6. Dle jeho informací dojde k vydání hry mezi lety 2024 až 2025 s tím, že pozdější rok je pravděpodobnější. Oznámení v příštím roce by tak dávalo smysl i vzhledem k historii Rockstaru a Take-Two ohledně oznamování nových her.

Jak Red Dead Redemption 2, tak Grand Theft Auto V byly oznámeny vždy dva roky před svým vydáním, je tedy velice pravděpodobné, že se bude historie opakovat i tentokrát. Henderson pak podotýká, že půjde o jedno z největších herních oznámení v historii.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz