dlc-pro-ac-3-pokracuje-druhym-dilem
Novinka DLC pro AC 3 pokračuje druhým dílem

DLC pro AC 3 pokračuje druhým dílem

Erik Omar

Erik Omar

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Ubisoft dnes zveřejnil trailer na Betrayal, druhou epizodu DLC seriálu Tyranny Of King Washington pro Assassin's Creed 3.

Třídílný epizodický přídavek pro Assassin's Creed 3 hráči nabízí alternativní pohled na historické události kolem vzniku USA: Washington netouží po demokracii, ale po koruně, načež se stává tyranským králem Washingtonem. Úkol asasína Connora je pak jasný - vsunout demokratické myšlenky Washingtonovi zpátky do hlavy, nejlépe pomocí ostré dýky.

Konkrétně v druhé epizodě zavane osud Connora do Bostonu, kde narazí na starého známého Benjamina Franklina.

DLC Betrayal je dostupné na Xboxu 360, PS3 i PC a to za zhruba 200 Kč (na XBL 800 MS bodů).

Třetí a poslední epizoda s podtitulem "The Redemption" vyjde 23. dubna.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama