Desková hra na motivy Company of Heroes
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Desková hra na motivy Company of Heroes

Desková hra na motivy Company of Heroes

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 6. 2019 09:00 2
Reklama
Reklama

Pokud byste náhodou neměli deskových her na náměty videoher dost, na Kickstarteru se objevila další, tentokrát půjde o inspiraci válečnou strategií Company of Heroes. Hra by měla obsahovat získávání surovin, kupování jednotek a jejich vylepšení, speciální jednotky či generály. Zkrátka to, na co jsme zvyklí i z počítačové předlohy.

A studio Bad Crow Games se netají tím, že cílí na fanoušky této série, kteří si zároveň rádi zahrají deskové hry. Základní verze bude obsahovat 4 hratelné národy, a to Ameriku, Británii, Sovětský svaz a Německo. Kromě toho v krabici najdeme 32 vozidel, 150 vojáků, 55 kostek a spoustu dalšího příslušenství.

K zakoupení jsou i další rozšiřující verze, základní hra vás vyjde na 99 dolarů (cca. 2300 korun). I když se základní požadovanou částku 100 tisíc dolarů podařilo už překonat, vývojáři zatím neoznámili žádný bonusový obsah, jelikož další jednotky potřebuju více času na testování. Do budoucna se s nimi ale počítá.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz