Desátá sezóna Apex Legends startuje začátkem srpna, v traileru se představil zákeřný Seer
Apex Legends Novinka Desátá sezóna Apex Legends startuje začátkem srpna, v traileru se představil zákeřný Seer

Desátá sezóna Apex Legends startuje začátkem srpna, v traileru se představil zákeřný Seer

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 7. 2021 08:30 1

Studio Respawn Entertainment koncem minulého týdne lákalo na další legendu, v krátkém filmečku se fanouškům představil tajemný Seer. Z animáku nicméně nebylo úplně patrné, co vše nová postava zvládne. Nyní už jsme o něco moudřejší.

Reklama
Reklama

  • Trailer oznamuje termín desáté sezóny Apex Legends
  • Na všech platformách odstartuje 3. srpna
  • V záběrech se ukázal i Seer, který názorně demonstroval své dovednosti

Studio vypustilo do světa video k desáté sezóně Apex Legends, která dorazí s podtitulem Emergence. Seer se mihne v několika krátkých záběrech, zdá se, že mezi jeho speciality patří schopnost stopovat protihráče a ovládání miniaturních dronů. Zjevně si bude velmi dobře rozumět s odstřelovací puškou.

Highlightem celého traileru je však samotná mapa World’s Edge, kterou pohltily plameny. Svět se topí v rozžhavené lávě, všude kolem jsou vidět trosky a chaos. Není to však poprvé, co se vývojáři rozhodli mapu a její struktury zdemolovat, vzpomenout můžeme na King’s Canyon v osmé sezóně.

Vidět je také nový lehký kulomet Rampage, zdá se, že i s jedním zásobníkem si jeho držitelé užijí hodně srandy, součástí battle passu je pak celá řada kosmetických předmětů a nových skinů. Desátá sezóna odstartuje 3. srpna. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz