Demo rozporuplného Forspoken dnes vychází i na počítačích
i Zdroj: Square Enix
Forspoken Novinka Demo rozporuplného Forspoken dnes vychází i na počítačích

Demo rozporuplného Forspoken dnes vychází i na počítačích

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 1. 2023 14:16

Právě dnes vychází akční RPG Forspoken, které od kritiků z celého světa sbírá velmi pestrou paletu hodnocení. Hráči na konzolích už titul mohou vyzkoušet několik týdnů, majitelé počítačů dostanou tuto možnost v podobě demoverze během dneška.

Reklama

  • Forspoken na PC nabízí demo
  • Stahovat ho můžete na všech distribučních platformách

Demoverze by měla být už nyní dostupná na všech platformách, tedy na Steamu, Epic Games Storu i v oficiálním obchodě Microsoft. Hráči si můžou vyzkoušet, jestli jim sedne soubojový systém a dynamický parkur (které jsou hodnoceny kladně), případně i nástin příběhu, design světa a zpracování hlavní postavy (což jsou naopak věci hromadně kritizované). Faktem také je, že demo ukáže, jak vám titul poběží vzhledem k hardwaru. Oficiální zveřejněné hardwarové nároky jsou totiž poměrně krvavé.

My se do recenzování teprve pustíme, a recenzi přineseme v nejbližší možné době. Titul údajně i přes žánr akčního RPG v otevřeném světě není příliš dlouhý. Pokud máte o hru zájem, dávejte si také pozor na spoilery, kterými se internet už teď hemží.

Forspoken je ode dneška dostupné na PC a PlayStation 5. "Jsme nadšeni, že můžeme ohttps://twitter.com/Forspoken/status/1617794708184469506slavit vydání hry Forspoken a že hráči konečně zažijí příběh Frey. Tým vývojářů a všichni ostatní zúčastnění tvrdě pracovali na tom, aby vizi Forspoken uvedli v život, a nemůžeme se dočkat reakcí fanoušků. Doufáme, že se hráči s Frey ztotožní, až se vydají do tajemné země Athia a podniknou s ní tuto magickou cestu," okomentoval vydání Takeši Aramaki, šéf studia Luminous Productions.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz