Další ukázka z Deathloop se věnuje Julianně a PvP režimu
Deathloop Novinka Další ukázka z Deathloop se věnuje Julianně a PvP režimu

Další ukázka z Deathloop se věnuje Julianně a PvP režimu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 8. 2021 10:08

Na QuakeCon zavítali také zástupci ze studia Arkane Lyon, kteří nabídli další detaily k blížící se akční jízdě Deathloop. Ředitel vývoje Dinga Bakaba tentokrát věnoval pozornost PvP elementům, hodně se tedy mluvilo o Julianně.

Reklama
Reklama

  • Tvůrci Deathloop popovídali o Julianně
  • Jde o ústřední postavu PvP režimu
  • Rozhovor s vývojáři doplnily nové záběry ze hry

Julianna se snaží za každou cenu odpravit Colta Vahna, úkol musí stihnout dřív, než se odhodlanému kapitánovi podaří přerušit časovou smyčku. A právě role Julianny je přístupná dalším hráčům, kteří spolu s ní mohou navštívit cizí hru.

V ukázce je vidět, že si Julianna před akcí může vybrat slušivý outfit a konkrétní zbraně. Na rozdíl od Colta má pouze jeden jediný život (kapitán se v případě smrti může dvakrát oživit). Bakaba dodal, že se hráči potyčce s Juliannou mohou klidně vyhnout, z přestřelky lze kdykoliv utéct. V první řadě by se měli snažit dokončit úkoly v dané lokaci. Pokud se jim ale podaří ochránkyni smyčky přelstít, dostanou se k zajímavým bonusům. Residium zajistí, že si v případě finální smrti zachovají veškerou výbavu, Julianna u sebe navíc nosí zbraně nejvyšší kvality.

V přiloženém rozhovoru s tvůrci můžete zjistit další dodatečné informace. Deathloop vyjde už za necelý měsíc, počítá se s termínem 14. září. Hra míří na konzole PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz