Dnes se spustila časová smyčka jménem Deathloop. Launch trailer slibuje šílenou akční jízdu
Deathloop Novinka Dnes se spustila časová smyčka jménem Deathloop. Launch trailer slibuje šílenou akční jízdu

Dnes se spustila časová smyčka jménem Deathloop. Launch trailer slibuje šílenou akční jízdu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 9. 2021 11:52

Studio Arkane nás v posledních měsících poctivě zásobovalo materiály k novince Deathloop. Vše samozřejmě musí vyvrcholit dnešním dnem, kdy exkluzivita pro konzoli PlayStation 5 vychází. Při této příležitosti představili autoři obligátní launch trailer.

Reklama
Reklama

  • Dnes vychází Deathloop
  • Vydání doprovází launch trailer
  • Konzolová verze nabízí tři grafické režimy
  • PC verze podporuje funkce ovladače DualSense (až na repráček)

V něm se znovu podíváme na ostrov Blackreef, kde začíná boj o přerušení/zachování časové smyčky. Cíl se ostatně odvíjí od postavy, za níž zrovna hrajete. Zatímco Colt chce opakující se noční můru co nejdřív ukončit, Julianna se mu v tom snaží zabránit. 

Sluší se dodat, že zmíněná exkluzivita platí pouze pro svět konzolí, navíc trvá pouze jeden rok. Novinka tedy již nyní potěší také hráče na PC. Bylo potvrzeno, že nepodporuje crossplay, Julianna tedy nemůže proniknout na druhou platformu. PC verze nicméně podporuje funkce ovladače DualSense, tedy až na repráček, který nepřenáší rozhovory přes vysílačku.

Zatímco PC verze nabízí široké možnosti nastavení, na konzoli PlayStation 5 jsou na výběr tři režimy. První upřednostňuje výkon (dynamické 4K rozlišení, stabilních 60 FPS, bez ray tracingu), druhý vizuální stránku (hezčí grafika, dynamické 4K rozlišení, 60 FPS s možnými propady, bez ray tracingu), třetí pak nechává vyniknout ray tracing (hezčí grafika, dynamické 4K rozlišení, 30 FPS).

K recenzní kopii jsme se dočkali až včera, do časové smyčky se uzavřel David a přislíbil brzké hodnocení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz