Další informace poukazují na remaster Bloodborne. Údajně má vyjít ještě letos
Bloodborne Novinka Další informace poukazují na remaster Bloodborne. Údajně má vyjít ještě letos

Další informace poukazují na remaster Bloodborne. Údajně má vyjít ještě letos

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 6. 2021 17:16 2

Už je to rok, co se objevily první informace o remasteru Bloodborne, který je údajně připravován pro hráče na konzolích PlayStation 5. Spekulace nicméně odmítají zemřít, další polínko do ohně přihodil insider Souls Hunt.

Reklama
Reklama

  • Insider s přezdívkou Souls Hunt je přesvědčen, že vzniká remaster Bloodborne
  • Údajně se na něm nepodílí Bluepoint Games ani FromSoftware
  • Hra by se měla objevit ještě letos na PS5, později také na PC

Prvně je potřeba říct, že už má na kontě pár povedených tipů, naposledy se mu podařilo předčasně odtajnit detaily k titulu Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, na němž pracuje studio Team Ninja pod záštitou vydavatele Square Enix. 

Nyní je přesvědčen, že remaster oceňovaného RPG od FromSoftware skutečně vzniká, vyjít by navíc měl už během letošního roku. Údajně se tvoří i verze pro PC, ta by ovšem měla dorazit o něco později. 

Kdekdo by čekal, že se předělávky chopí zkušení restaurátoři z Bluepoint Games, ti totiž naposledy zabodovali s remakem Demon's Souls. Na remasteru se ale podle všeho nepodílí, nevzniká ani přímo ve FromSoftware. Dle dřívějších náznaků by se o něj mohlo postarat studio QLOC. Tak jako tak jde údajně o ambiciózní počin.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz