Hrej.cz Novinka

Další demo RE Village bude obsáhlejší

Jakub Štěpánek
Jakub Štěpánek
19. 3. 2021 10:20 Sdílej:

Očekávaný Resident Evil Village si majitelé konzole PlayStation 5 mohli koncem ledna vyzkoušet prostřednictvím hratelné ukázky. Demo nazvané Maiden se však nijak netýkalo Ethana Winterse, protagonisty celé hry. V hlavní roli se objevila mladá dívka, s níž se hráči krátce prošli zámkem Dimitrescu. Druhá demoverze by měla být diametrálně odlišná.

Reklama
Reklama

Maiden se sice potkala s rezidenty zámku, přičemž se rozhodně nedá říct, že by šlo o přátelské setkání. Jednalo se ale v první řadě o ukázku vizuální stránky celé hry. Vůbec tedy nedošlo na soubojový systém a další prvky.

A právě v tom by se mohla lišit další hratelná ukázka. Magazín Famitsu potvrdil, že již nepůjde o separovanou kapitolku, která se v Resident Evil Village nakonec neobjeví. Podle všeho jde o určitý segment z plné hry. Autoři tedy pravděpodobně připravili o něco výživnější ochutnávku, eventuálně by mohlo dojít i na potyčky.

 

Capcom potvrdil, že se chystá také několik eventů v souvislosti s 25. výročím značky Resident Evil, pozornost bude samozřejmě věnovat i Village. Hra se ale nejprve objeví v rámci livestreamu Play! Play! Play! pod záštitou Sony. Resident Evil doplní také Final Fantasy 7 Remake, dojde na rozhovory s vývojáři, dá se očekávat, že se ukážou i záběry přímo ze hry.

Zatím není jasné, kdy se druhá demoverze objeví, s jistotou lze ale říct, že už nepůjde o exkluzivní záležitost pro PlayStation 5, hratelná ukázka by měla být dostupná na všech platformách, kde Village vyjde.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz