Hrej.cz Resident Evil Village Novinka

Při sběru surovin v Resident Evil Village se porvete s prasetem

Tadeáš Pepř
Tadeáš Pepř
15. 4. 2021 12:33 Sdílej:

Připravovaná hororová akce Resident Evil Village nabídne komplexní systém vylepšení hlavního hrdiny i jeho vybavení. Podrobný pohled na tyto možnosti nabídl ve videu server Game Informer, víme tedy, že se za herním obchodníkem Duke budeme vracet s nasbíranými potravinami i penězmi a čeká nás lov zvířat, které vesnici obývají.

Reklama
Reklama

  • V Resident Evil Village budete lovit zvířata
  • Z masa pak obchodník uvaří jídlo, které vám permanentně vylepší schopnosti
  • S mincemi můžete vylepšovat vybavení

Novinkou je totiž systém přípravy pokrmů. Při brouzdání po titulární rumunské vesnici potkáte řadu zvířecích obyvatel včetně koz, slepic, ryb nebo prasat. Pokud máte v kapse dostatek munice, můžete je “ulovit”, získat maso a to následně u obchodníka Duka uvařit. Jednotlivé pokrmy pak protagonistovi Ethanovi permanentně vylepší nějakou schopnost, například zvýší jeho odolnost vůči útokům. Někdy to ale nebude tak jednoduché, agresivnější zvířata se umí bránit a přímo ve videu je vidět, jak vypadá souboj s rozzuřenou kozou nebo vystrašeným čuníkem.

Z ostatních nepřátel pak padají peníze, konkrétněji rumunské leu. Za utržené mince vám Duke vylepší zbraně, případně lze pořídit vybavení včetně munice, léčivých předmětů nebo magických artefaktů. 

Resident Evil Village vychází 7. května letošního roku na všechny obvyklé platformy (kromě Switche).

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz